Laatst gewijzigd 20-5-2019 19:49
HerenDames
vrije slagvrije slag
100mseriesSen.Inschrijflijst......... 50mseriesSen.Inschrijflijst.........
200mseriesSen.Inschrijflijst......... 400mseriesSen.Inschrijflijst.........
1500mseriesJun 1-4Inschrijflijst......... 
1500mseriesSen.Inschrijflijst......... 
 
rugslagrugslag
50mseriesSen.Inschrijflijst......... 200mseriesSen.Inschrijflijst.........
100mseriesSen.Inschrijflijst......... 
 
vlinderslagschoolslag
50mseriesSen.Inschrijflijst......... 50mseriesSen.Inschrijflijst.........
200mseriesSen.Inschrijflijst......... 100mseriesSen.Inschrijflijst.........
 200mseriesSen.Inschrijflijst.........
wisselslag
200mseriesSen.Inschrijflijst......... vlinderslag
 100mseriesSen.Inschrijflijst.........
wisselslag Estafette
4 x 100mseriesSen.Inschrijflijst......... 
4 x 100mseriesJun 1-4Inschrijflijst......... wisselslag
400mseriesSen.Inschrijflijst.........
vrije slag Estafette
4 x 100mseriesSen.Inschrijflijst.........
4 x 100mseriesJun 1-3Inschrijflijst.........
4 x 200mseriesSen.Inschrijflijst.........
4 x 200mseriesJun 1-3Inschrijflijst.........
 
Andere programmanrs.
1.Gemengd4 x 100m vrije slagseries9:30alg. leeftijdsgroepInschrijflijst.........
5 - zaterdag 25 mei 2019 - 25-5-2019 - 9:30
1.Gemengd4 x 100m vrije slagseries9:30alg. leeftijdsgroepInschrijflijst.........
2.Dames200m schoolslagseries9:40Senioren OpenInschrijflijst.........
3.Heren200m vlinderslagseries10:15Junioren 1 en ouderInschrijflijst.........
Prijsuitreiking programma 1 t/m 3
4.Dames50m vrije slagseries10:45Senioren OpenInschrijflijst.........
5.Heren100m rugslagseries11:15Junioren 1 en ouderInschrijflijst.........
6.Meisjes4 x 200m vrije slagseries11:40JuniorenInschrijflijst.........
7.Dames4 x 200m vrije slagseries11:50Senioren OpenInschrijflijst.........
Prijsuitreiking programma 4 t/m 7
 
6 - zaterdag 25 mei 2019 - 25-5-2019 - 13:30
8.Heren100m vrije slagseries13:30Junioren 1 en ouderInschrijflijst.........
9.Dames400m wisselslagseries14:10Senioren OpenInschrijflijst.........
10.Heren50m vlinderslagseries15:10Junioren 1 en ouderInschrijflijst.........
Prijsuitreiking programma 8 t/m 10
11.Dames200m rugslagseries15:40Senioren OpenInschrijflijst.........
12.Jongens4 x 100m wisselslagseries16:10JuniorenInschrijflijst.........
13.Heren4 x 100m wisselslagseries16:25Junioren 1 en ouderInschrijflijst.........
Prijsuitreiking programma 11 t/m 13
7 - zondag 26 mei 2019 - 26-5-2019 - 9:30
14.Dames400m vrije slagseries9:30Senioren OpenInschrijflijst.........
15.Heren200m wisselslagseries9:40Junioren 1 en ouderInschrijflijst.........
16.Dames50m schoolslagseries10:10Senioren OpenInschrijflijst.........
Prijsuitreiking programma14 t/m 16
17.Jongens1500m vrije slagseries10:30JuniorenInschrijflijst.........
 
8 - zondag 26 mei 2019 - 26-5-2019 - 13:30
18.Heren1500m vrije slagseries13:30Jeugd 1 en ouderInschrijflijst.........
19.Dames100m schoolslagseries13:50Senioren OpenInschrijflijst.........
Prijsuitreiking programma 17 t/m 19
20.Heren50m rugslagseries14:10Junioren 1 en ouderInschrijflijst.........
21.Dames100m vlinderslagseries14:15Senioren OpenInschrijflijst.........
22.Heren200m vrije slagseries14:25Junioren 1 en ouderInschrijflijst.........
23.Meisjes4 x 100m vrije slagseries15:00JuniorenInschrijflijst.........
24.Dames4 x 100m vrije slagseries15:05Senioren OpenInschrijflijst.........
Prijsuitreiking programma 20 t/m 24