Regiokampioenschappen korte baan | Korte baan (25m) |
Dordrecht (NED) | 17- - 18-11-2018 |
Vooruitgang zwemmers (Samenvatting) | Resultatenbestand (Lenex) |
Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
400m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
800m | series | Jgd 1- | Startlijst | Uitslag | |||||||
800m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | |||||||
rugslag | rugslag | ||||||||||
200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | |||||||
schoolslag | vlinderslag | ||||||||||
50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | |||||||
wisselslag | |||||||||||
vlinderslag | 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||||||
100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | |||||||
wisselslag Estafette | |||||||||||
4 x 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | |||||||
wisselslag | 4 x 100m | series | Jun 1-3 | Startlijst | Uitslag | ||||||
series | Sen. | Startlijst | Uitslag | ||||||||
vrije slag Estafette | |||||||||||
4 x 100m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | |||||||
4 x 100m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag | |||||||
4 x 200m | series | Sen. | Startlijst | Uitslag | |||||||
4 x 200m | series | Jun 4- | Startlijst | Uitslag |
Andere programmanrs. | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 100m wisselslag | series | 9:30 | 11 jaar en ouder | Startlijst | Uitslag |
Vooruitgang zwemmers (Samenvatting) | Resultatenbestand (Lenex) |
1 - zaterdag 17 november 2018 - 17-11-2018 - 9:30 | |||||||
1. | Gemengd | 4 x 100m wisselslag | series | 9:30 | 11 jaar en ouder | Startlijst | Uitslag |
2. | Heren | 200m schoolslag | series | 9:40 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
3. | Dames | 200m vlinderslag | series | 10:15 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programma 1 t/3 | |||||||
4. | Heren | 50m vrije slag | series | 10:40 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
5. | Dames | 100m rugslag | series | 11:05 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
6. | Jongens | 4 x 200m vrije slag | series | 11:25 | Junioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
7. | Heren | 4 x 200m vrije slag | series | 11:40 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programma 4 t/m 7 | |||||||
2 - zaterdag 17 november 2018 - 17-11-2018 - 13:30 | |||||||
8. | Dames | 100m vrije slag | series | 13:30 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
9. | Heren | 400m wisselslag | series | 14:10 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programma 8 t/m 9 | |||||||
10. | Dames | 50m vlinderslag | series | 15:15 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
11. | Heren | 200m rugslag | series | 15:35 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
12. | Meisjes | 4 x 100m wisselslag | series | 16:10 | Junioren | Startlijst | Uitslag |
13. | Dames | 4 x 100m wisselslag | series | 16:25 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programma 10 t/m 13 |
Vooruitgang zwemmers (Samenvatting) | Resultatenbestand (Lenex) |
3 - zondag 18 november 2018 - 18-11-2018 - 9:30 | |||||||
14. | Heren | 400m vrije slag | series | 9:30 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
15. | Dames | 200m wisselslag | series | 10:35 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
16. | Heren | 50m schoolslag | series | 11:20 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programma 14 t/m 16 | |||||||
17. | Meisjes | 800m vrije slag | series | 11:45 | Jeugd 1 en later | Startlijst | Uitslag |
4 - zondag 18 november 2018 - 18-11-2018 - 13:30 | |||||||
18. | Dames | 800m vrije slag | series | 13:30 | Jeugd 2 en ouder | Startlijst | Uitslag |
19. | Heren | 100m schoolslag | series | 14:05 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programma 17 t/m 19 | |||||||
20. | Dames | 50m rugslag | series | 14:40 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
21. | Heren | 100m vlinderslag | series | 15:00 | Junioren 1 en ouder | Startlijst | Uitslag |
22. | Dames | 200m vrije slag | series | 15:25 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
23. | Jongens | 4 x 100m vrije slag | series | 16:00 | Junioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
24. | Heren | 4 x 100m vrije slag | series | 16:05 | Senioren Open | Startlijst | Uitslag |
Prijsuitreiking programma 20 t/m 24 |