Heren | Dames | ||||||||||
vrije slag | vrije slag | ||||||||||
100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 2-3 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 4 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 6 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
400m | series | Min 6 | Startlijst | Uitslag | 400m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
rugslag | rugslag | ||||||||||
100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 2-3 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 4 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 6 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
schoolslag | schoolslag | ||||||||||
100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 2-3 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 4 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 6 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
vlinderslag | vlinderslag | ||||||||||
50m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 2-3 | Startlijst | Uitslag | ||
50m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | 50m | series | Min 4 | Startlijst | Uitslag | ||
100m | series | Min 6 | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
wisselslag | wisselslag | ||||||||||
100m | series | Min 4- | Startlijst | Uitslag | 100m | series | Min 2-3 | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Min 4 | Startlijst | Uitslag | ||
200m | series | Min 6 | Startlijst | Uitslag | 200m | series | Min 5 | Startlijst | Uitslag | ||
Andere programmanrs. | |||||||
34. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | Minioren 6 en jonger | Startlijst | Uitslag | |
17. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
1 - Regionale Minioren Finale 2019 - 1-6-2019 - 15:00 | |||||||
1. | Meisjes | 100m vlinderslag | series | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag | |
2. | Jongens | 400m vrije slag | series | Minioren 6 | Startlijst | Uitslag | |
3. | Meisjes | 100m rugslag | series | Minioren 4 | Startlijst | Uitslag | |
4. | Jongens | 100m rugslag | series | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag | |
5. | Meisjes | 100m schoolslag | series | Minioren 2 en 3 | Startlijst | Uitslag | |
6. | Jongens | 100m schoolslag | series | Minioren 2, 3 en 4 | Startlijst | Uitslag | |
7. | Meisjes | 100m vrije slag | series | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag | |
8. | Jongens | 100m rugslag | series | Minioren 6 | Startlijst | Uitslag | |
9. | Meisjes | 50m vlinderslag | series | Minioren 4 | Startlijst | Uitslag | |
10. | Jongens | 50m vlinderslag | series | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag | |
11. | Meisjes | 100m vrije slag | series | Minioren 2 en 3 | Startlijst | Uitslag | |
12. | Jongens | 100m vrije slag | series | Minioren 2, 3 en 4 | Startlijst | Uitslag | |
13. | Meisjes | 200m wisselslag | series | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag | |
14. | Jongens | 100m schoolslag | series | Minioren 6 | Startlijst | Uitslag | |
15. | Meisjes | 100m vrije slag | series | Minioren 4 | Startlijst | Uitslag | |
16. | Jongens | 100m vrije slag | series | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag | |
17. | Gemengd | 4 x 50m vrije slag | series | Minioren 4 en jonger | Startlijst | Uitslag |
2 - Regionale Minioren Finale 2019 - 2-6-2019 - 13:30 | |||||||
18. | Meisjes | 400m vrije slag | series | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag | |
19. | Jongens | 200m wisselslag | series | Minioren 6 | Startlijst | Uitslag | |
20. | Meisjes | 100m wisselslag | series | Minioren 2 en 3 | Startlijst | Uitslag | |
21. | Jongens | 100m wisselslag | series | Minioren 2, 3 en 4 | Startlijst | Uitslag | |
22. | Meisjes | 100m schoolslag | series | Minioren 4 | Startlijst | Uitslag | |
23. | Jongens | 100m schoolslag | series | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag | |
24. | Meisjes | 100m schoolslag | series | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag | |
25. | Jongens | 100m vrije slag | series | Minioren 6 | Startlijst | Uitslag | |
26. | Meisjes | 50m vlinderslag | series | Minioren 2 en 3 | Startlijst | Uitslag | |
27. | Jongens | 50m vlinderslag | series | Minioren 2, 3 en 4 | Startlijst | Uitslag | |
28. | Meisjes | 200m wisselslag | series | Minioren 4 | Startlijst | Uitslag | |
29. | Jongens | 200m wisselslag | series | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag | |
30. | Meisjes | 100m rugslag | series | Minioren 5 | Startlijst | Uitslag | |
31. | Jongens | 100m vlinderslag | series | Minioren 6 | Startlijst | Uitslag | |
32. | Meisjes | 100m rugslag | series | Minioren 2 en 3 | Startlijst | Uitslag | |
33. | Jongens | 100m rugslag | series | Minioren 2, 3 en 4 | Startlijst | Uitslag | |
34. | Gemengd | 4 x 50m wisselslag | series | Minioren 6 en jonger | Startlijst | Uitslag |