HerenDames
vrije slagvrije slag
100mseriesSen................... 100mseriesSen...................
100mseriesJun 4-.................. 100mseriesJun 4-..................
200mseriesJgd 2-.................. 200mseriesJgd 2-..................
 
rugslagrugslag
50mseriesMin 6-.................. 50mseriesMin 5-..................
50mseriesJgd 2-.................. 50mseriesJgd 2-..................
 
schoolslagschoolslag
100mseriesMin 6-.................. 100mseriesMin 5-..................
100mseriesSen................... 100mseriesJun 2-..................
100mseriesJun 2-.................. 100mseriesSen...................
 
vlinderslagvlinderslag
50mseriesJun 4-.................. 50mseriesJun 4-..................
50mseriesJgd 2-.................. 50mseriesJgd 2-..................
100mseriesJun 2-.................. 100mseriesJun 2-..................
 
Andere programmanrs.
1.Gemengd4 x 50m wisselslagseriesdames/heren open..................
2.Gemengd4 x 50m wisselslagseriesdames/heren open..................
25.Gemengd10 x 50m vrije slagseriesdames/heren open..................
1 - RWC Deel 4 Poule C - 7-3-2020 - 17:30
1.Gemengd4 x 50m wisselslagseriesdames/heren open..................
2.Gemengd4 x 50m wisselslagseriesdames/heren open..................
3.Meisjes100m schoolslagseriesMinioren 5 en later..................
4.Jongens100m schoolslagseriesminioren 6 en later..................
5.Meisjes50m rugslagseriesJeugd 2 en later..................
6.Jongens50m rugslagseriesJeugd 2 en jonger..................
7.Meisjes100m vlinderslagseriesJunioren 2 en later..................
8.Jongens100m vlinderslagseriesJunioren 2 en later..................
9.Dames100m vrije slagseriesSenioren Open..................
10.Heren100m vrije slagseriesSenioren Open..................
11.Meisjes100m vrije slagseriesJunioren 4 en later..................
12.Jongens100m vrije slagseriesJunioren 4 en later..................
13.Meisjes50m vlinderslagseriesJeugd 2 en later..................
14.Jongens50m vlinderslagseriesJeugd 2 en jonger..................
15.Dames100m schoolslagseriesSenioren Open..................
16.Heren100m schoolslagseriesSenioren Open..................
17.Meisjes50m vlinderslagseriesJunioren 4 en later..................
18.Jongens50m vlinderslagseriesJunioren 4 en later..................
19.Meisjes200m vrije slagseriesJeugd 2 en later..................
20.Jongens200m vrije slagseriesJeugd 2 en jonger..................
21.Meisjes100m schoolslagseriesJunioren 2 en later..................
22.Jongens100m schoolslagseriesJunioren 2 en later..................
23.Meisjes50m rugslagseriesMinioren 5 en later..................
24.Jongens50m rugslagseriesminioren 6 en later..................
25.Gemengd10 x 50m vrije slagseriesdames/heren open..................