HerenDames
vrije slagvrije slag
50mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag 50mseriesJgd 2-InschrijflijstUitslag
50mseriesJgd 2-InschrijflijstUitslag 50mseriesSen 2-InschrijflijstUitslag
200mseriesSen.InschrijflijstUitslag 200mseriesSen.InschrijflijstUitslag
 
rugslagrugslag
50mseriesSen.InschrijflijstUitslag 50mseriesSen.InschrijflijstUitslag
50mseriesJun 2-InschrijflijstUitslag 50mseriesJun 3-InschrijflijstUitslag
 
schoolslagschoolslag
50mseriesMin 6-InschrijflijstUitslag 50mseriesJun 1-InschrijflijstUitslag
200mseriesSen.InschrijflijstUitslag
 
wisselslagwisselslag
100mseriesMin 6-InschrijflijstUitslag 100mseriesJun 1-InschrijflijstUitslag
100mseriesJun 2-InschrijflijstUitslag 100mseriesJun 3-InschrijflijstUitslag
100mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag 100mseriesJgd 2-InschrijflijstUitslag
100mseriesJgd 2-InschrijflijstUitslag 100mseriesSen 2-InschrijflijstUitslag
200mseriesSen.InschrijflijstUitslag 
 
vrije slag Estafettevrije slag Estafette
4 x 50mseriesSen.InschrijflijstUitslag 4 x 50mseriesJgd 2-InschrijflijstUitslag
 
wisselslag Estafettewisselslag Estafette
4 x 50mseriesJun 4-InschrijflijstUitslag 4 x 50mseriesSen.InschrijflijstUitslag
1 - RW Competitie Deel 1 Poule A - 23-9-2017 - 13:00
1.Meisjes4 x 50m vrije slagseriesJeugd 2 en laterInschrijflijstUitslag
2.Jongens4 x 50m wisselslagseriesJunioren 4 en laterInschrijflijstUitslag
3.Dames200m schoolslagseriesSenioren OpenInschrijflijstUitslag
4.Heren200m wisselslagseriesSenioren OpenInschrijflijstUitslag
5.Dames50m vrije slagseriesSenioren 2 en laterInschrijflijstUitslag
6.Jongens50m vrije slagseriesJeugd 2 en laterInschrijflijstUitslag
7.Meisjes100m wisselslagseriesJunioren 1 en laterInschrijflijstUitslag
8.Jongens100m wisselslagseriesMinioren 6 en laterInschrijflijstUitslag
9.Meisjes50m rugslagseriesJunioren 3 en laterInschrijflijstUitslag
10.Jongens50m rugslagseriesJunioren 2 en laterInschrijflijstUitslag
11.Dames50m rugslagseriesSenioren OpenInschrijflijstUitslag
12.Heren50m rugslagseriesSenioren OpenInschrijflijstUitslag
13.Meisjes50m vrije slagseriesJeugd 2 en laterInschrijflijstUitslag
14.Jongens50m vrije slagseriesJunioren 4 en laterInschrijflijstUitslag
15.Dames100m wisselslagseriesSenioren 2 en laterInschrijflijstUitslag
16.Jongens100m wisselslagseriesJeugd 2 en laterInschrijflijstUitslag
17.Meisjes50m schoolslagseriesJunioren 1 en laterInschrijflijstUitslag
18.Jongens50m schoolslagseriesMinioren 6 en laterInschrijflijstUitslag
19.Dames200m vrije slagseriesSenioren OpenInschrijflijstUitslag
20.Heren200m vrije slagseriesSenioren OpenInschrijflijstUitslag
21.Meisjes100m wisselslagseriesJunioren 3 en laterInschrijflijstUitslag
22.Jongens100m wisselslagseriesJunioren 2 en laterInschrijflijstUitslag
23.Meisjes100m wisselslagseriesJeugd 2 en laterInschrijflijstUitslag
24.Jongens100m wisselslagseriesJunioren 4 en laterInschrijflijstUitslag
25.Dames4 x 50m wisselslagseriesSenioren OpenInschrijflijstUitslag
26.Heren4 x 50m vrije slagseriesSenioren OpenInschrijflijstUitslag